פוליסות חיסכון — פוליסות 1992–2003
פוליסות חיסכון וביטוחי מנהלים מוצגים כאן כמכשיר אחד — פוליסות משתתפות ברווחים — שכן הם אינם ניתנים להפרדה בנתונים הציבוריים. המסלולים מייצגים את שנת הנפקת הפוליסה (ותק), הקובעת את משטר דמי הניהול והשתתפות ברווחים. מקור: ביטוח-נט.
קרנות מובילות לפי קטגוריה
חציון תשואה 12ח׳
חציון סטיית תקן
חציון שארפ
חציון דמ״נ מצבירה
כל הפוליסות במסלול
15 מוצגות
| # | מצטבר | מצטבר | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 | הראל מסלול משתתף ברווחים מניות | הראל חברה לביטוח בע"מ | +24.19% | 74.18% | 77.03% | 1.02 | — | ₪546.4M | 3.78% |
| 02 | כלל חברה לביטוח בע"מ מסלול לבני 50 ומטה פוליסות לפני 2004 | כלל חברה לביטוח בע"מ | +15.88% | 46.64% | 46.32% | 0.99 | — | ₪27.9M | 2.15% |
| 03 | כלל-קרן י' | כלל חברה לביטוח בע"מ | +15.27% | 43.61% | 47.83% | 1.12 | — | ₪50.03B | 2.19% |
| 04 | איילון-קרן י' | איילון חברה לביטוח בע"מ | +15.27% | 49.03% | 53.47% | 1.29 | — | ₪2.22B | 2.79% |
| 05 | כלל חברה לביטוח בע"מ מסלול לבני 50-60 פוליסות לפני 2004 | כלל חברה לביטוח בע"מ | +15.22% | 43.17% | 43.95% | 1.03 | — | ₪502.6M | 1.94% |
| 06 | מנורה-קרן י' | מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ | +14.50% | 41.76% | 44.59% | 1.03 | — | ₪13.22B | 2.20% |
| 07 | הראל-קרן י' | הראל חברה לביטוח בע"מ | +13.80% | 38.56% | 43.99% | 1.02 | — | ₪27.62B | 2.03% |
| 08 | מגדל-קרן י' | מגדל חברה לביטוח בע"מ | +13.36% | 40.44% | 47.98% | 1.21 | — | ₪86.67B | 2.21% |
| 09 | הפניקס -קרן י' | הפניקס חברה לביטוח בע"מ | +12.84% | 42.08% | 50.58% | 1.23 | — | ₪37.74B | 2.72% |
| 10 | כלל חברה לביטוח בע"מ מסלול לבני 60 ומעלה פוליסות לפני 2004 | כלל חברה לביטוח בע"מ | +11.07% | 30.98% | 31.51% | 0.85 | — | ₪839.6M | 1.05% |
| 11 | כלל חברה לביטוח בע"מ מסלול בסיסי למקבלי קצבה פוליסות לפני 2004 | כלל חברה לביטוח בע"מ | +10.50% | 31.39% | 32.18% | 0.81 | — | ₪6.13B | 0.60% |
| 12 | הראל מסלול משתתף ברווחים בסיסי למקבלי קצבה | הראל חברה לביטוח בע"מ | +9.44% | 31.41% | 33.25% | 0.77 | — | ₪3.52B | 0.60% |
| 13 | הכשרה חברה לביטוח בע"מ - קרן י' | הכשרה חברה לביטוח בע"מ | +8.28% | 32.52% | 38.29% | 0.86 | — | ₪1.89B | 1.86% |
| 14 | הראל מסלול משתתף ברווחים אשראי ואג"ח | הראל חברה לביטוח בע"מ | +5.08% | 16.59% | 13.45% | 0.01 | — | ₪55.5M | 0.49% |
| 15 | הראל מסלול משתתף ברווחים כספי (שקלי) | הראל חברה לביטוח בע"מ | +4.17% | 13.75% | 16.74% | -0.19 | — | ₪46.3M | 0.56% |
התשואות מוצגות לפני דמי ניהול, כפי שהן מפורסמות במאגרי המידע הציבוריים (גמל-נט, פנסיה-נט, ביטוח-נט ומאגר הנתונים הממשלתי). דמי הניהול מוצגים בנפרד. מידע בלבד, לא ייעוץ.
מציג 1–15 מתוך 15 · עדכון —
שורות בעמוד
קרנות מובילות בענף
- 01הראל מסלול משתתף ברווחים מניותהראל חברה לביטוח בע"משארפ 12ח׳ 1.02 · דמ״נ 3.78%+24.19%12ח׳
- 02כלל חברה לביטוח בע"מ מסלול לבני 50 ומטה פוליסות לפני 2004כלל חברה לביטוח בע"משארפ 12ח׳ 0.99 · דמ״נ 2.15%+15.88%12ח׳
- 03כלל-קרן י'כלל חברה לביטוח בע"משארפ 12ח׳ 1.12 · דמ״נ 2.19%+15.27%12ח׳
- 04איילון-קרן י'איילון חברה לביטוח בע"משארפ 12ח׳ 1.29 · דמ״נ 2.79%+15.27%12ח׳
- 05כלל חברה לביטוח בע"מ מסלול לבני 50-60 פוליסות לפני 2004כלל חברה לביטוח בע"משארפ 12ח׳ 1.03 · דמ״נ 1.94%+15.22%12ח׳
- 06מנורה-קרן י'מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"משארפ 12ח׳ 1.03 · דמ״נ 2.20%+14.50%12ח׳
תשואות לפני דמי ניהול, כפי שהן מפורסמות במאגרי המידע הציבוריים; דמי הניהול מוצגים בנפרד. מידע בלבד, לא ייעוץ.
מציג 6 מתוך 15 · עדכון —
רוצים להבין מה מבדיל בין המסלולים?
מידע נוסף על פוליסות חיסכון זמין באקדמיה של FUNDBASE